کدخبر : 4768 تاریخ انتشار :
A

قیمت خرید آپارتمان در مناطق ۹ تا ۱۱ تهران

قیمت خرید آپارتمان در مناطق ۹ تا ۱۱ تهران

قیمت‌های پیشنهادی هرمترمربع مسکن در مناطق ۹ تا ۱۱، از کانال ۴۰ میلیون تومانی تا ۹۰ میلیون تومانی متغیر هستند

مناطق واقع در نیمه جنوبی تهران در حالی کانون عرضه آپارتمان‌های مصرفی ریزمتراژ و میان متراژ محسوب می‌شوند که در سال‌های اخیر علاوه بر تقاضای مصرفی، مورد توجه طیفی از سرمایه‌گذاران ملکی نیز قرار گرفته‌اند

تازه‌ترین بررسی‌ها درباره سطوح قیمت‌های پیشنهادی برای فروش آپارتمان در این سه منطقه نشان‌دهنده آن است که مصرف‌کننده‌ها و سرمایه‌گذار‌های ملکی در این مناطق با تنوعی از فایل فروش روبه‌رو هستند.

قیمت‌های پیشنهادی هرمترمربع مسکن در مناطق ۹ تا ۱۱، بسته به متراژ، سن، امکانات، موقعیت و سایر شرایط موثر در تخمین ارزش و قیمت‌گذاری آپارتمان‌ها، از کانال ۴۰ میلیون تومانی تا ۹۰ میلیون تومانی متغیر هستند. اما به طور کلی و با توجه به مشخصات تازه‌ترین فایل‌های عرضه‌شده به بازار فروش مسکن این سه منطقه، به طور میانگین برای خرید یک واحد ۷۰ مترمربعی با متوسط سن ۱۱ سال، به ازای هر مترمربع، متوسط بودجه ۶۵.۶ میلیون تومانی موردنیاز است.

قیمت کل چنین واحدی به طور متوسط حول و حوش ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برآورد می‌شود. به این ترتیب و با توجه به این میانگین قیمت، متوسط کف بودجه مورد نیاز برای خرید یک آپارتمان با امکانات معمولی در این سه منطقه به مرز ۴ میلیارد تومان (برای خرید یک واحد مسکونی ۶۰ مترمربعی) رسیده است.

شما در جدول زیر می‌توانید قیمت خانه در مناطق ۹ تا ۱۱ تهران را مشاهده کنید: 

2014313_738

منبع دنیای اقتصاد
ارسال نظر

پربیننده ترین