کدخبر : 5213 تاریخ انتشار :
A

رهن پنت‌هاوس در تهران؛ 15 میلیارد

رهن  پنت‌هاوس در تهران؛ 15 میلیارد

بررسی بازار اجاره خانه لوکس در پایتخت نشان می‌دهد که برای اجاره آپارتمان در مناطق شمالی تهران، حداقل باید 400 میلیون تومان و حداکثر 10 میلیارد تومان رهن در نظر داشت

هم‌اکنون وضعیت بازار رهن و اجاره به جنب و جوش آمده و بنا به گفته واسطه‌گران ملکی، موجران و مستاجران به بازار بازگشته‌اند

بررسی بازار اجاره خانه لوکس در پایتخت نشان می‌دهد که برای اجاره آپارتمانی با ۲۰۰ مترمربع زیربنا تا ۵ سال ساخت و دارای امکاناتی همچون آسانسور، پارکینگ و انباری و برخی امکانات خاص دیگر مانند سونا و جکوزی و باشگاه در مناطق شمالی تهران، حداقل باید ۴۰۰ میلیون تومان و حداکثر ۱۰ میلیارد تومان رهن در نظر داشت.

  بسته به میزان ودیعه، اجاره ماهانه متغیر خواهد بود و البته رهن پنت‌هاوس با مساحت و ویژگی‌های مذکور تا ۱۵ میلیارد تومان نیز تعیین می‌شود.

در محله دروس، رهن آپارتمانی با ۲۰۰ مترمربع زیربنا، ۴ سال ساخت و دارای مشاعات و امکانات خاص، ۳ میلیارد تومان و اجاره آن، ۴۵ میلیون تومان و در محله الهیه، رهن واحدی مشابه واحد مذکور، یک میلیارد تومان و اجاره ماهانه آن، ۱۱۰ میلیون تومان است.

رهن کامل واحدی واحدی با ۲۰۰ مترمربع زیربنا و نوساز در زعفرانیه، ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و رهن کامل واحدی دیگر با این متراژ در اقدسیه، ۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان است.

photo_2024-05-07_14-10-36

منبع اکو ایران
ارسال نظر

پربیننده ترین