کدخبر : 5182 تاریخ انتشار :
A

قیمت اجاره آپارتمان در مرکز تهران چند؟ + جدول

قیمت اجاره آپارتمان در مرکز تهران چند؟ + جدول

در گزارش زیر به بررسی قیمت اجاره خانه‌ها در مرکز تهران می‌پردازیم.

 اگر قصد اجاره خانه در محله‌های مرکزی تهران را دارید در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه‌ها بپردازیم.

برای اجاره یک واحد ۱۲۰ متری در محله یوسف‌آباد که ۱۳ سال از ساخت آن می‌گذرد به ودیعه یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومانی نیاز دارید. اجاره این واحد ماهیانه سه میلیون تومان است.

با ۶۳۰ میلیون تومان می‌توانید در محله امیریه یک واحد ۶۵ متری ۱۳ ساله را رهن کامل کنید.

آپارتمان دیگری در امیرآباد تهران با ودیعه ۵۰۰ میلیون تومانی و کرایه ماهانه ۳۵ میلیون تومان اجاره داده می‌شود.

یک آپارتمان نوساز ۹۰ متری در شمیرانات با دو اتاق خواب با یک میلیارد تومان ودیعه و کرایه ماهانه ۱۲ میلیون تومان قابل اجاره است.

آپارتمان دیگری در محله نصرت با متراژ ۱۰۰ متر و ساخت سال ۱۴۰۱ با ودیعه یک میلیارد تومانی و کرایه ۷۰۰ میلیون تومان اجاره داده می‌شود.

برای اجاره یک واحد آپارتمان ۵۰ متری با سن ۱۳ سال در میدان حر به ۱۲۰ میلیون تومان ودیعه نیاز دارید. اجاره این واحد ماهیانه ۸ میلیون تومان است.

آپارتمان دیگری در عباس‌آباد با زیربنای ۱۱۲ متر و دو اتاق خواب و ساخت سال ۱۳۷۵ با ودیعه ۴۰۰ میلیون تومان و کرایه ماهیانه ۲۵ میلیون تومان قابل اجاره است.

با ودیعه ۲۰۰ میلیون تومان می‌توان یک خانه ۱۶ ساله را با متراژ ۶۰ متر در جمالزاده اجاره کرد. کرایه ماهیانه این خانه ۱۸ میلیون تومان است.

در محله منیریه تهران با سرمایه ۶۰۰ میلیون تومان می‌توانید یک واحد آپارتمان ۸ ساله با متراژ ۶۵ متر اجاره کنید. کرایه ماهانه این واحد ۱۰۰ هزار تومان است.

اگر ودیعه‌ای حدود ۹۰۰ میلیون تومان دارید، می‌توانید یک واحد آپارتمان نوساز ۷۵ متری را در محله منیریه رهن کامل کنید.

اجاره آپارتمان ۴۶ متری در میدان انقلاب تهران با یک اتاق خواب و ساخت سال ۱۳۸۲ به ۱۵۰ میلیون تومان ودیعه نیاز دارد. کرایه این واحد ماهیانه ۱۲ میلیون تومان است. همچنین، برای رهن کامل یک واحد نوساز در میدان انقلاب با متراژ ۱۲۰ متر و دو اتاق خواب به یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان سرمایه نیاز دارید.

برای اطلاع از قیمت اجاره واحدهای دیگر و مشخصات آنها جدولی که در ادامه آماده کرده‌ایم بخوانید؛

Screenshot (22)

منبع اقتصادآنلاین
ارسال نظر

  • عباس‌

    سلام‌‌:الهی‌نظره‌لطفت‌شامل‌حال‌تمام‌‌بندهات‌‌بالاخص‌مستاجرا‌،مریضا‌،جوونا‌.نمیدونم‌چرا‌مستاجرارودرک‌نمیکنن‌‌لطفا‌لطفالطفا‌رضای‌خدارودرنظربگیرید‌به‌همدیگه‌رحم‌کنیم‌تاخدای‌متعال‌به‌همون‌رحم‌کند‌.خیلی‌ممنون‌

پربیننده ترین