کدخبر : 5383 تاریخ انتشار :
A

حقوق 11.5 میلیونی به کدام سرباز پرداخت می‌شود؟

حقوق 11.5 میلیونی به کدام سرباز پرداخت می‌شود؟

سربازان متأهل که خدمت سربازی خود را در مناطق عملیاتی می‌گذارند، امسال حقوق تقریبا 11.5 میلیونی خواهند داشت

محسن دهنوی در مطلبی در صفحه شخصی خود در ایکس (توئیتر سابق) نوشت: با تلاش همکاران ما در مجلس بالاخره آخرین تغییرات حقوق ⁧سرباز⁩ نیز در جداول قانون بودجه ۱۴۰۳ اصلاح شد و ۶ هزار میلیارد تومان منابع جدید برای افزایش حقوق سربازان اضافه شد؛ تا در مجلس انقلابی یازدهم حقوق این عزیزان بیش از ۲۰ برابر رشد کرده باشد.

حداقل حقوق سربازان ۱۴۰۳

وی افزود: سربازان متأهل که خدمت سربازی خود را در مناطق عملیاتی می‌گذارند، در فروردین ۱۴۰۳ حداقل معادل ۱۰ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان حقوق دریافت کردند ولی با اعتبارات مصوب شده در مجلس در بودجه برای این امر، حداقل حقوق اردیبهشت سربازان معادل ۱۱ میلیون و ۵۳۵ هزار تومان خواهد بود.

این نماینده مجلس گفت: حداقل حقوق متأهلین در ناحیه شهری و مناطق غیرعملیاتی که در فروردین ۱۴۰۳، معادل ۷ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان است که با مصوبه مجلس، به حداقل ۹ میلیون ۵۷۳ هزار تومان خواهد رسید.

وی افزود: حقوق سربازان مجرد در منطقه عملیاتی در ماه گذشته به حداقل ۷ میلیون ۳۶۰ هزار تومان رسیده است و با اعتبارات جدید اضافه شده مجلس باید حداقل حقوق سرباز مجرد مشغول به خدمت در مناطق عملیاتی به رقم ۸ میلیون ۴۵۰ هزار تومان برسد.

دهنوی گفت: حداقل حقوق سربازان مجرد فعال در مناطق غیرعملیاتی نیز که در فروردین ماه به ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است، به حداقل ۵ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان مجدداً افزایش خواهد یافت.

منبع ايسنا
ارسال نظر

  • حسین

    به سربازانی که درجه ستوان ۳ و صفر هستند چقدر حقوق دریافت می‌کنند

  • unknown

    9

  • unknown

    سرباز ۱۱ میلیون خوب اما کارکر ؟ میلیون

پربیننده ترین