کدخبر : 4527 تاریخ انتشار :
A

میم‌کوین‌های سولانا دوباره در اوج

میم‌کوین‌های سولانا دوباره در اوج

امروز ۲۴ آوریل، روز سبز دیگری برای بازار میم ‌کوین‌ها است و بسیاری از این ارزهای دیجیتال شاهد رشد دو رقمی قیمت خود هستند. میم کوین کت این اِ داگز ورلد (MEW) با ۳۳.۸۳ درصد افزایش در صدر این فهرست قرار دارد

سایر میم‌کوین‌های مطرح مانند بانک (BONK)، داگ ویف هت (WIF) و بوک آف میم (BOME) نیز به ترتیب شاهد افزایش‌ ۳۰.۷۱ درصد، ۲۰.۹۶ درصد و ۱۴.۰۶درصدی قیمت خود بوده‌اند.

در این میان، میم کوین ون (WEN) سولانا نیز شاهد یک رشد قیمتی ۱۰ درصدی بوده است. ون اکنون در محدوده ۰.۰۰۰۲۴ دلاری معامله می‌شود، حجم معاملات و ارزش بازار این میم کوین نیز به ترتیب ۳۳ و ۸ درصد رشد داشته است.

بر اساس داده‌های بازار، رشد قیمت ون در یک هفته گذشته نیز به بیش از ۲۰ درصد می‌رسد.

در حالی که بیشتر میم‌ کوین‌ها روند صعودی قابل توجهی را تجربه کرده‌اند، دو ارز دیجیتال مطرح این حوزه، یعنی دوج‌کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB)، رشد نه چندان قابل‌توجه ۲ درصدی را به ثبت رسانده‌اند.

ارزش کل بازار میم‌ کوین‌ها هم‌اکنون بیش از ۵۸.۵ میلیارد دلار است که در مقایسه با روز گذشته، ۴ درصد افزایش یافته است. تحلیلگران انتظار دارند که بازار گاوی میم‌کوین‌ها با قدرت بیشتری ادامه پیدا کند.

یکی از دلایل این خوش‌بینی، هاوینگ بیت‌کوین است که هفته گذشته رخ داد. طی رویداد هاوینگ، پاداش استخراج‌کنندگان بیت‌کوین به نصف کاهش یافت که به طور تاریخی، می‌تواند زمینه‌ساز رونق دوباره‌ کل بازار ارزهای دیجیتال باشد.

به عنوان مثال، دوج‌کوین در زمان هاوینگ سال ۲۰۲۰ کمتر از یک سنت ارزش داشت، اما تنها یک سال بعد، ارزش آن به حدود ۰.۷۰ دلار افزایش یافت.

با الهام از این الگو، تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که سایر میم ‌کوین‌ها نیز در آینده‌ نزدیک، جهش‌های قیمتی قابل توجهی را تجربه کنند.

منبع رمزارز نیوز
ارسال نظر

پربیننده ترین