کدخبر : 5318 تاریخ انتشار :
A

نرخ اجاره آپارتمان در شرق تهران + جدول

نرخ اجاره آپارتمان در شرق تهران + جدول

بررسی قیمت اجاره خانه در محله‌های شرقی تهراننشان می‌هد حداقل بودجه موردنیاز برای اجاره در این مناطق 300 تا 500 میلیون تومان است

اگر قصد اجاره خانه در محله‌های شرق تهران را دارید در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه‌ها بپردازیم.

برای اجاره یک واحد ۹۰ متری در محله نارمک که ۱۸ سال از ساخت آن می‌گذرد به ودیعه ۴۰۰ میلیون تومانی نیاز دارید. اجاره این واحد ماهیانه ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

با یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان می‌توانید در محله نارمک یک واحد ۷۱ متری ۱۳ ساله را رهن کامل کنید. همچنین آپارتمان دیگری در همین محله تهران با ودیعه ۸۰۰ میلیون تومانی و کرایه ماهانه ۱۵ میلیون تومان اجاره داده می‌شود. این واحد نوساز و متراژ آن ۷۵ متر است.

یک آپارتمان ۱۸ ساله ۸۰ متری در تهرانپارس غربی با دو اتاق خواب با ۱۵۰ میلیون تومان ودیعه و کرایه ماهانه ۱۲ میلیون تومان قابل اجاره است.

اگر سرمایه‌ای حدود ۶۰۰ میلیون تومان دارید می‌توانید یک واحد آپارتمان ۶۰ متری در تهرانپارس را که ۵ سال از ساخت آن می‌گذرد، رهن کامل کنید.

برای اجاره یک واحد آپارتمان ۷۰ متری با سن ۲۰ سال در تهرانپارس شرقی به ۵۰۰ میلیون تومان ودیعه نیاز دارید. اجاره این واحد ماهیانه ۱۰۰ هزار تومان است.

آپارتمان دیگری در محله اختیاریه با زیربنای ۱۰۵ متر و دو اتاق خواب و ساخت سال ۱۴۰۱ با ودیعه ۸۰۰ میلیون تومان و کرایه ماهیانه ۴۳ میلیون تومان قابل اجاره است.

با ودیعه ۳۵۰ میلیون تومان می‌توان یک خانه ۸ ساله را با متراژ ۶۰ متر در شمیران نو اجاره کرد. کرایه ماهیانه این خانه ۱۰۰ هزار تومان است.

در محله پاسداران با سرمایه ۸۰۰ میلیون تومان می‌توانید یک واحد آپارتمان نوساز با متراژ ۹۰ متر اجاره کنید. کرایه ماهانه این واحد ۳۰ میلیون تومان است.

اگر ودیعه‌ای حدود سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان دارید، می‌توانید یک واحد آپارتمان ۱۴۵ متری ۳ ساله را در محله پاسداران رهن کامل کنید.

اجاره آپارتمان ۹۷ متری نوساز در تهران‌نو با دو اتاق خواب به ۴۰۰ میلیون تومان ودیعه نیاز دارد. کرایه این واحد ماهیانه ۲۲ میلیون تومان است.

برای رهن کامل یک واحد ۱۴ ساله با زیربنای ۶۵ متر در نظام‌آباد به ۶۰۰ میلیون تومان سرمایه احتیاج دارید.

برای اطلاع از قیمت اجاره واحدهای دیگر و مشخصات آنها جدولی که در ادامه آماده کرده‌ایم بخوانید؛

Screenshot (25)

منبع اقتصادآنلاین
ارسال نظر

پربیننده ترین