کدخبر : 4747 تاریخ انتشار :
A

طعنه عجیب بانک مرکزی به میرسلیم!

طعنه عجیب بانک مرکزی به میرسلیم!

مدیرروابط بانک مرکزی به اظهارات میرسلیم مبنی بر بی ارزش خواندن پول ملی واکنش نشان داد

در روزهای اخیر و همزمان با کاهش نوسانات ارزی و تخلیه هیجانات کاذب از بازار، برخی نمایندگان در اظهارنظرهایی عجیب سعی در تخریب ارزش پول ملی کشورمان دارند.

البته که انتقاداتی به افزایش قیمت ارز و کاهش ارزش پول ملی وارد است ولی نباید فراموش کرد که آنچه در هفته های اخیر موجب افزایش قیمت ارز شد، تشدید تنش های سیاسی در منطقه بوده و با آرام شدن فضا از شدت نوسانات ارزی هم کاسته شد.

مصطفی میرسلیم نماینده تهران در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: «وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل بانک مرکزی، اگر نمی توانند ارزش پول ملی را حفظ کنند، امضایشان را از روی اسکناس‌ها بردارند چون با کاغذ پاره فرقی ندارد.»

قمری‌وفا مدیر روابط عمومی بانک مرکزی در واکنش به اظهارات اخیر میرسلیم گفت: عقل سلیم حکم می کند انسان قبل از گفتار و نوشتار، کمی فکر کند!

منبع تسنیم
ارسال نظر

 • کیوان

  میرسلیم چندسالیه عقلشو خورده وپوشک می پوشه

 • کامران

  البته این بار حرف بسیار درستی زده ..پول واقعی ما حداکثر باید اسکناس هزارتومنی باشه ..و بعدا ۱۰ هزاری چاپ شده..با این حال هر دو کم ارزشتر از قیمت ساخت خودشون هستن ..یعنی برای چاپ اسکناس هزار تومنی باید ۵ هزارتومن هزینه کرد ..این یعنی حتی از کاغذ پاره هم کم ارزشتر هستن

 • unknown

  میرسلیم یک موجود عجیبه و در مواردی
  دنبال ناامید کردن جوانان ما است

 • unknown

  آخه قبل تنشها دلارپنج هزارتومن بود الان تیکه میرسلیم آزاردهندس دولت بایدجوابگوباشه

 • کوثر

  با سلام
  البته اگر عقل سلیمی پیدا کردید!!!!
  طبعا فکر هم خواهد کرد ولی . . . . . !!!!
  یا حق

پربیننده ترین