کدخبر : 5190 تاریخ انتشار :
A

ذوق‌زدگی بلاروس از محصولات سایپا

ذوق‌زدگی بلاروس از محصولات سایپا

سفیر ایران در بلاروس با بیان اینکه در نمایشگاه محصولات ایرانی که در بلاروس برگزار شد گفت: امیدوارم با تلاش مستمر شاهد حضور خودروهای ایرانی در سایر کشورها باشیم

 علیرضا صانعی در حاشیه بازدید از خطوط تولید شرکت سایپا و مرکز تحقیقات و نوآوری گروه سایپا با تاکید بر اینکه گروه خودروسازی سایپا در سال‌های اخیر در حوزه فناوری، طراحی و تولید خودرو پیشرفت داشته و موفقیت‌های خوبی کسب کرده است،‌ افزود: نیاز است تا مردم و حتی سایر کشورها،‌ بیش از گذشته با توانمندی و دستاوردهای گروه سایپا آشنا شوند؛‌قطعا آگاهی از ظرفیت و پتانسیل‌های این حوزه می‌تواند باعث تغییر نگاه‌ها و جذب نیروی انسانی متخصص شود و این امر در نهایت رشد صنعت خودرو را شتابان خواهد کرد.

او تاکید کرد: گروه سایپا به لحاظ دانش و تکنولوژی در زمره بهترین خودروسازهای کشور است و لذا با تلاش مضاعف و تکیه بر توان علمی متخصصان داخلی،‌ این مجموعه می‌تواند جایگاه خوبی در بین خودروسازان جهانی پیدا کند.

سفیر ایران در بلاروس با بیان اینکه تیم دیپلماتیک ایران در بلاروس از تمام ظرفیت و ابزار سیاسی خود در راستای توسعه صنعت خودرو استفاده خواهد کرد،‌افزود: این آمادگی را داریم که با تمام توان در خصوص بازاریابی و صادرات محصولات گروه سایپا به این کشور کمک و بسترهای لازم را فراهم کنیم.

او گفت: گروه سایپا با برنامه مدون و مستمر می‌تواند با محصولات باکیفیت و خدمات پس از فروش مناسب در بازار بلاروس حضور پیدا کند. با توجه به موفقیت سایپا در اخذ مجوز ورود خودرو به بازارهای اوراسیا از جمله بلاروس، مطمئنا این گروه خودروساز در آینده‌ای نزدیک سهم مناسبی از فروش خودرو در بازارهای مزبور را کسب خواهد کرد.

صانعی با تاکید بر اینکه راز موفقیت گروه سایپا در بلاروس انتقال دانش فنی و مهندسی است،‌ بیان کرد: در نمایشگاه محصولات ایرانی که در بلاروس برگزار شد، مردم از محصولات گروه سایپا استقبال کردند که دراین راستا شرکت‌هایی که با گروه سایپا همکاری داشته‌اند در زمینه بازاریابی و معرفی محصولات سایپا اقدامات خوبی انجام داده‌اند.

سفیر ایران در بلاروس گفت: کسب استانداردها و مجوزهای لازم محصولات گروه سایپا از سازمان‌های ذی ربط بلاروس نشان از توانمندی و ارتقاء سطح کیفی محصولات ایرانی در چند سال گذشته است. امیدوارم با تلاش مستمر شاهد حضور خودروهای ایرانی در سایر کشورها باشیم.

منبع اقتصادآنلاین
ارسال نظر

 • unknown

  خجالت بکش ذوق زدگی چرا

 • unknown

  بلاروس خودش چی هست مگه چطوری کیف می‌کنه بلاروس ام همینطور چی دارن مگه ی کشور فسقلی نه صنعت درست و حسابی داره نه از لحاظ اقلیمی و آب و هوایی هیچی در عوض تو جنگ عین آدم خوار ها عمل میکنن فقط تو این زمینه شاید پیشرو باشن بایدم با دیدن ماشینهای سایپا که همکاری نزدیکی با حضرت ملک الموت دارن ذوق زده بشن البته نسخه ارسالی به بلاروس با نسخه تولید شده و عرضه به داخل ایران خیلی تفاوت داره کیفیتش بهتر

 • unknown

  ذوق؟
  سفیر خودمون ذوق کرده
  اونا که هیچی نه گفتن نه نشون دادن

پربیننده ترین